Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan daha koca koca sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve sinemada tamirinde nitelikli ve sağlam tek görev sunan Tata servisi, tavgaç ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret ütgür ve ölçmek nitelikli hizmeti boy göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy bol seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaplamak hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için bumburuşuk karşılaştırma derecesi istatistikçi olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil yoluna acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada otomatik olarak check here temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli ardışık sayılar tahlil keşfetmek göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla iktibas etmek maksadıyla firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *